Hakkımızda

Kurulduğu 1982 yılından bu zamana müşterisine kaliteli hizmet sunan Koparan, yıllar içinde edindiği tecrübeler sayesinde sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. İstanbul merkezli olarak kurulan firma, uluslararası nakliye ve gümrükleme sektöründe yıllar içinde kurumsal bir yapı ve yenilikçi bir iş anlayışını benimsemiştir. Koparan, gelişen iş hacmi ve değişen müşteri talepleri doğrultusunda kendisini sürekli yenilemiş ve gün geçtikçe de geliştirmeye devam etmiştir. Kurulduğu günden bu zamana kadar sektörün gelişimlerine tanık olmuş ve tüm sürece uyum sağlamış olan firma, yenilikçi anlayışlara da her zaman kucak açmıştır.

Koparan bu zamana kadar şu başarılara imza atmıştır:

-1982 yılında yapmaya başladığı tüm gümrükleme hizmetleri ile kendisini kanıtlamış,

-1984 yılında International Air Transport Association (IATA) üyeliğine hak kazanmış,

-1990 yılında deniz yolu taşımacılığı servisini kurmuş,

-1990 yılında sigorta, iç nakliye, liman hizmetleri ve yine 1990 yılında dış ticaret, Danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile hizmet yelpazesini genişleterek çağdaş bir lojistik hizmeti vermeye başlamıştır.

NİTELİKLİ HİZMET

Koparan; profesyonel çalışanları, kaliteli iletişim ağı ve geniş araç filosu ile uluslararası bir biçimde tüm müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sürdürülebilir çalışma anlayışına olan bağlılığı nedeniyle, kurulduğu günden bu zamana kadar her türlü yeniliği ve teknolojiyi bünyesine almış ve geliştirmeye devam etmiştir. Gün geçtikçe liderliğe doğru emin adımlarla ilerleyen firma, yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarını 30 yıla yakın bir süredir devam ettirmektedir. Nitelikli, müşteri odaklı, bilgi çağının gerekliliklerini benimsemiş ve yenilikçi bir anlayış ile hizmet sunan firma, tüm bu yönleri ile güven toplamaya da devam etmektedir.

VİZYON

Tüm taşımacılık alanlarında fark yaratarak, sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemek en büyük amacımız. 1982 yılından bu zamana sektörde bulunduğumuz yeri koruyarak daha da ileriye taşımak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak her zaman için bir numaralı gündem maddemiz olmaya devam etmektedir.

MİSYON

Müşterilerimizin sürekli gelişen ve yenilenen ihtiyaçlarına, etkin ve kaliteli bir biçimde cevap vermeye devam etmek, teknoloji ve yeniliklere sadık kalarak inşa ettiğimiz güvenilir hizmeti bir adım öteye taşımak.

DEĞERLERİMİZ

-Müşteri odaklı bir anlayış güderek, verdiğimiz tüm hizmetlere kalitemizi yansıtmak.

-Çalışanlarımızın beklentilerini en iyi şekilde sağlayarak, onların da verimini arttırmak.

-Geniş acente ağımızı daha da geliştirmek ve etkin çözüm ortakları ile anlaşma sağlamak. Bu sayede işbirliklerimizi de geliştirmeye devam etmek.

-Hizmetlerimiz ile hem çevreye hem de topluma saygı duyduğumuzu net bir biçimde belirtmek.