Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz Yolu Taşımacılığı, dünyada ticaret yapılırken en sık kullanılan taşımacılık hizmetlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Bu alanda da kaliteli hizmet sunan Koparan, geniş acente ağı ve kaliteli çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. İhracat ve ithalat denildiği zaman akla ilk gelen taşımacılık hizmetlerinden birisi olan deniz yolu, Koparan’ın etkin ve kaliteli çözüm önerileri ile daha sık kullanılır hale gelmiştir.

Her boyutta kargonun, geniş bir acente ağı sayesinde, dünyanın herhangi bir noktasından Türkiye’ye ithalatını ve Türkiye’den dünyanın herhangi bir noktasına ihracatını gerçekleştiren firma, uygun maliyetlerle kaliteli, hızlı ve eksiksiz bir hizmet sağmaktadır. Limandan limana, limandan kapıya ve kapıdan limana gibi hizmetleri de müşterisine sunan Koparan, standart, konteyner, tank konteyner, open top gibi taşımacılık sistemleri kullanarak, ürünlerinizin tamamını eksiksiz ve güvenli bir biçimde belirlediğiniz lokasyona ulaştırmaktadır.

GÜVENİLİR VE EKSİKSİZ HİZMET

İthalat ve ihracat yapan tüm müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunan Koparan, sektörde en eski firmalardan birisi olması nedeniyle de güven kazanmaktadır. Türkiye’nin tüm limanlarından dünyada yer alan tüm limanlara hızlı bir biçimde deniz yolu taşımacılığı hizmeti veren firma, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmeti müşterilerine her daim sunmaktadır. Müşterisinin ihtiyaçlarına etkin bir biçimde kaliteli çözüm önerileri üreten Koparan, kurulduğu günden bu zamana edindiği tüm tecrübeyi işlerine yansıtmaya devam ediyor.

HER TÜRLÜ ÜRÜN TAŞIMACILIĞI YAPILIYOR

Bu zamana kadar sektörde bulunduğu süre zarfında yaşanan tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek bunları kendi çalışmaları ile harmanlayan firma öte yandan tehlikeli madde, kimyasal madde, canlı hayvan ve bozulabilir kargo ürünleri gibi kalemleri de güvenilir bir biçimde taşımaktadır. İşinde uzman çalışanlar ve kaliteli teknoloji ile verilen bu hizmet sayesinde özellikle tehlikeli madde konusunda müşteriler hiçbir endişe yaşamamaktadır.