Diğer Hizmetlerimiz

Antrepoculuk

Gümrüklü depolama anlamına gelen antrepoculuk, günümüzde ticaret yapan birçok firma tarafından sık sık kullanılmaktadır. Koparan; dünya üzerinde bulunan tüm gümrüklerde anlaşmalı olduğu antrepolarla beraber müşterilerine etkin, güvenilir ve kaliteli depolama hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinin taleplerine uygun olan çözüm önerilerini hızlı bir biçimde sunan firma, etiketleme, ambalajlama ve depolama hizmetlerini layıkı ile yerine getirmektedir.

Gümrüklerde bulunan ve firmanın anlaşmalı olduğu tüm antrepolarda, etkin bir hizmet sunan Koparan, yurtdışından ithal edilen ve ülkemizde üretilen ihraç ürünlerinin çeşitlerine göre dünya standartlarında depolanması ve sevkiyat planlamasının elektronik ortamda yapılması, ürünlerin etiketlenmesi, ambalajlanması ve belirtilen adrese güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayan çözüm ortakları ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Sigortacılık

Koparan, ürünlerin kara yolu, deniz yolu ve hava yolu ile taşınması esnasında başına gelebilecek her türlü riske karşı sigortalama hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Firma tüm malların, taşıma sırasında doğabilecek risklere karşı güvence altına alınması için, müşterisinin taleplerine uygun şartlar sağlayarak nakliye sigortalarını gerçekleştirmektedir. Öte yandan gümrüklü ve gümrüksüz sahalardaki tüm eşyaların, sevk edilecekleri varış adresine ulaşana kadar tüm güvenliğini de Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri aracılığı ile sağlamaktadır.

Yurtiçi Nakliye

Koparan, bütün firmaların yapmış olduğu ithalat ve ihracat sonucunda; çeşidi ne olursa olsun tüm malların güvenilir ve hızlı bir biçimde yurtiçinde de taşımasını sağlamaktadır. Havalimanından kapıya, limandan kapıya ve kapıdan hava limanı ve limana yurt içi nakliye hizmeti sağlayan firma, çözüm ortakları ile bu hizmeti de oldukça kaliteli bir biçimde vermektedir.

Liman Hizmetleri

Gümrüklü liman sahasına gelen tüm kargoların muayenesini ve tahliyesini kaliteli bir biçimde gerçekleştiren Koparan, güçlü çözüm ortakları ile müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Limanda bulunan ürünlerin tespitlerinin yapılması, tahmil-tahliyesi, elleçlenmesi ve küşat gibi işlemleri, uzman ekibiyle beraber gerçekleştiren firma, bu yönüyle de güven toplamaktadır.